Õpihuvilaagrisse registreerumine + tegevuskava (4.-7. klass) 08. juuli VKool

Võhma Kooli II kooliastme (4.-7. klass) õpihuvilaagrisse registreerumine on avatud.

Registreerumise lõpptähtaeg on 20. juuli 2021.

Laagri kohta leiab rohkem infot registreerimisvormil.

Laager on osalejatele tasuta.

Kohtade arv on piiratud.

Registreeru SIIN.

TEGEVUSKAVA

2. august (9.00-18.30)

Erinevad arendavad ja mängulised tegevused sotsiaalsete oskuste ja meeskonnatöö oskuste toetamiseks.

Emotsioonidega toimetulek ja nende väljendamine viisil, mis arvestab kaaslastega. Enesekontrolli oskuste harjutamine. Väljasõit Vanaõuele.

3. august (9.00-18.00)

Enesekontroll ja koostöö. Arvamuse avaldamine - kellele, kuidas ja millal? Kriitika andmine ja vastuvõtmine. Väljasõit Vanaõuele.

Kanuumatk, paintball ja seiklusrada.

4. august (9.00-17.00)

Arendavad ja mängulised mitteformaalse haridusvaldkonna tegevused sotsiaalsete oskuste ja õpioskuste toetamiseks. Konfliktide lahendamise oskuse arendamine.

Aktiivne ja liikuv tegevus. Väljasõit Viljandisse (Castle Escape). Matkamäng ja koostööoskuste arendamine.

Registreerumise lõpptähtaeg on 20. juuli 2021.

Laagri kohta leiab rohkem infot registreerimisvormil.

Laager on osalejatele tasuta.

Kohtade arv on piiratud.

Registreeru SIIN.

TEGEVUSKAVA

2. august (9.00-18.30)

3. august (9.00-18.00)

Kanuumatk, paintball ja seiklusrada.

4. august (9.00-17.00)