Võhma Kool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine spordihoone juures või kooli sisehoovis (ainult töötajatele).

Transport

Bussid:
Võhma Kool (~150 meetrit)
Võhma (~550 meetrit)

Rongid:
Võhma raudteejaam (~900 meetrit)

Olulisemad kontaktid
Kooli kantselei 506 9092 Direktor 5336 5819 Haldusjuht 5854 2811 Huvijuht 5667 1743

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugiisikud Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Kristel Vahtra

Direktor
Inglise keel
5336 5819
kristel@kool.vohma.ee


Silva Murik

Õppealajuhataja
HEV koordinaator
Vene keel
silva@kool.vohma.ee


Riine Ant

Huvijuht
Klassijuhataja/õpetaja
5667 1743
riine@kool.vohma.ee


Kati Tõruvere

Haldusjuht
5854 2811
haldusjuht@kool.vohma.ee

Õpetajad (24)

Riine Ant

Huvijuht
Klassijuhataja/õpetaja
5667 1743
riine@kool.vohma.ee


Roman Aver

Füüsika
Loodusõpetus
roman.aver@kool.vohma.ee


Kairi Ibrus

Eesti keel
Kirjandus
kairi@kool.vohma.ee


Toomas Israel

Tehnoloogiaõpetus
toomas@kool.vohma.ee


Eve Jaanus

Klassijuhataja/õpetaja
eve@kool.vohma.ee


Maila Juudas

Muusika
Koorid
maila@kool.vohma.ee


Elle Kaljura

Klassijuhataja/õpetaja
elle.kaljura@kool.vohma.ee


Kaie Kärssin

Inglise keel
Klassijuhataja/õpetaja
kaie.karssin@kool.vohma.ee


Kairi Laane

Matemaatika
Klassijuhataja/õpetaja
kairi.laane@kool.vohma.ee


Tairi Lappalainen

Sotsiaalpedagoog
Õpetaja
Klassijuhataja/õpetaja
5301 5879
tairi.lappalainen@kool.vohma.ee


Kairi Leement

Pikapäevarühma õpetaja
kairi.leement@kool.vohma.ee


Heli Lehis

Käsitöö ja kodundus
heli@kool.vohma.ee


Maret Lina

Eripedagoog
Õpetaja
maret.lina@kool.vohma.ee


Maire Morev

Kunst
maire@kool.vohma.ee


Silva Murik

Õppealajuhataja
HEV koordinaator
Vene keel
silva@kool.vohma.ee


Valdis Naaber

Ajalugu
Geograafia
Ühiskonnaõpetus
valdis@kool.vohma.ee


Kadri Pulk

Bioloogia
Keemia
kadri.pulk@kool.vohma.ee


Tiia Püvi

Kehaline kasvatus
tiia@kool.vohma.ee


Riina Remmer

Klassijuhataja/õpetaja
riina@kool.vohma.ee


Rauno Tamm

Kehaline kasvatus
rauno.tamm@kool.vohma.ee


Ly Udikas

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja/õpetaja
ly@kool.vohma.ee


Kristel Vahtra

Direktor
Inglise keel
5336 5819
kristel@kool.vohma.ee


Teele Vahtra

Klassijuhataja/õpetaja
teele.vahtra@kool.vohma.ee


Age Viilip

Sekretär
Õpetaja
506 9092
age.viilip@kool.vohma.ee

Tugiisikud (5)

Silva Murik

Õppealajuhataja
HEV koordinaator
Vene keel
silva@kool.vohma.ee


Maret Lina

Eripedagoog
Õpetaja
maret.lina@kool.vohma.ee


Tairi Lappalainen

Sotsiaalpedagoog
Õpetaja
Klassijuhataja/õpetaja
5301 5879
tairi.lappalainen@kool.vohma.ee


Kairi Leement

Pikapäevarühma õpetaja
kairi.leement@kool.vohma.ee


Merle Vaher

Kooliõde
merlevaher@gmail.com

Töötajad (9)

Age Viilip

Sekretär
Õpetaja
506 9092
age.viilip@kool.vohma.ee


Mihkel Prantsus

Info- ja haridustehnoloog
itjuht@kool.vohma.ee


Astrid Valo

Aednik-majahoidja


Aili Laak

Spordihoone administraator
5309 6295


Valdur Aasaküla

Elektrik-remonditööline


Anneli Täht

Koristaja


Tiina Ignatov

Koristaja


Mare Huum

Kokk


Triinu Brett

Kokk

Võhma Kool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine spordihoone juures või kooli sisehoovis (ainult töötajatele).

Transport

Bussid:
Võhma Kool (~150 meetrit)
Võhma (~550 meetrit)

Rongid:
Võhma raudteejaam (~900 meetrit)

Olulisemad kontaktid
Kooli kantselei 506 9092 Direktor 5336 5819 Haldusjuht 5854 2811 Huvijuht 5667 1743

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.