Dokumendid

1. klassi astujale

1. klassi astumiseks esitada järgmised dokumendid:

• avaldus  (blanketi saab kantseleist)
  • lapse sünnitunnistus või ID-kaart
  • vanema ID-kaart
  • tervisetõend
  • koolivalmiduskaart
  • pilt õpilaspiletile (3x4 cm)

Kooli kantselei on asjaajamiseks avatud E-R 9.00-14.00.

Kool on suletud 27. juunist.

-----------------------------------------------------

Mida vajab laps kooli tulles:

• viltpliiatsid
• värvipliiatsid
• harilikud pliiatsid HB 2-3 tükki
• pliiatsiteritaja
• kustutuskumm
• joonlaud
• käärid
• (plastikust) karp kunstiõpetuse asjade jaoks
• värvipaberid (nimed peale)
• liim
• õlipastellid
• guaššvärvid
• lapikud pintslid (erineva paksusega)
• joonistusplokk
• suured joonistuspaberid A3 (nimed peale)
• õpilaspäevik
• 16-joonega vihik
• ruuduline vihik
• vahetusjalatsid
• võimlemisriided sisetundideks ja saalijalanõud (ei tohi musti triipe jätta)
• õuetundideks riietus vastavalt ilmale

Mida veel silmas pidada?

PS: Õppe-eesmärgil (eKool, Opiq jms) luuakse õppeaasta alguses esimesse klassi astujatele meilikontod ning vajalik info (meiliaadress, parool) edastatakse klassijuhataja abil lapsevanematele. Üldjuhul on meiliaadress eesnimi.perenimi@kool.vohma.ee. Palume õpilasel ja lapsevanema(tel) leida sobivaim viis oma andmete meeldejätmiseks ning nende turvalisuse tagamiseks.

eKooli konto tuleb lapsevanemal õpilasele ise luua. eKooli konto loomisel on tungivalt soovitatav kasutada kooli poolt antud meiliaadressi, eKooli parool on õpilase/lapsevanema enda otsustada. Kui eKooli konto on loodud, siis tuleb eKooli keskkonda sisse logida, saata taotlus Võhma Koolile ning märkida ära, et oled õpilane.

NB! Lapsevanem peab õpilase andmetele ligi pääsemiseks samuti oma eKooli konto looma ning taotluse koolile saatma (nüüd tuleb taotluses öelda, et oled lapsevanem).

eKooli uue kasutaja lisamise juhend asub siin https://wiki.ekool.eu/index.php/Uue_kasutaja_lisamine

Kooli meilikonto kustutatakse, kui õpilane on lõpetanud kooli (konto jääb alles pärast kooli lõpetamist kuni augusti lõpuni) või lahkunud koolist. Kindlasti tuleb selleks ajaks üle vaadata ega ei jäänud olulisi asju oma meilikontole, mida sooviksid säilitada (näiteks õpilase loovtöö või mõni muu oluline dokument). Pärast konto kustutamist pole hilisem andmete taastamine võimalik.

1. klassi astumiseks esitada järgmised dokumendid:

• avaldus  (blanketi saab kantseleist)
  • lapse sünnitunnistus või ID-kaart
  • vanema ID-kaart
  • tervisetõend
  • koolivalmiduskaart
  • pilt õpilaspiletile (3x4 cm)

Kooli kantselei on asjaajamiseks avatud E-R 9.00-14.00.

Kool on suletud 27. juunist.

-----------------------------------------------------

Mida vajab laps kooli tulles:

• viltpliiatsid
• värvipliiatsid
• harilikud pliiatsid HB 2-3 tükki
• pliiatsiteritaja
• kustutuskumm
• joonlaud
• käärid
• (plastikust) karp kunstiõpetuse asjade jaoks
• värvipaberid (nimed peale)
• liim