Huvitegevus 2020/2021


 Huviringide nimekiri tabelina. Vaata ka paremal olevaid plakateid (klõpsates lähevad suuremaks).

HUVIRINGID
NIMI VANUSEGRUPP AEG KOHT JUHENDAJA
Kunstiring 1.-4. klass K 6. tund Ruum 205 Maire Morev
Draamaring I 3.-7. klass K 7.-8. tund Aula Ly Udikas
Draamaring II 8. klass kokkuleppel Aula Kairi Ibrus
Keraamika II 1.-9. klass N 5.-8. tund Ruum 116 Toomas Israel
Puutöö 5.-9. klass T 7.-8. tund Ruum 116 Toomas Israel
Käsitöö I 4. klass E 6. tund Ruum 106 Heli Lehis
Käsitöö II 5.-6. klass T 8. tund Ruum 106 Heli Lehis
Tekstiilitöötlus 7.-9. klass K 15.30 Ruum 106 Heli Lehis
Käsipall 4.-7. klass E 13.45-15.00 Võimla Tiia Püvi
Võrkpall 6.-9. klass T 14.30-16.00 Võimla Tiia Püvi
Rahvatants 1. klass E 4. tund Aula Aire Ojalill
3. klass E 5. tund
Ettevõtlusring 1.-3. klass E 7. tund   Teele Vahtra
Looduse avastusõpe 7.-9. klass T 14.45-16.15   Kadri Pulk
Lauatennis 1.-9. klass T 17.30-19.00 Võimla Reino Rass
N 17.30-19.00
Robootika 1.-9. klass T 15.00-16.30   Margus Mikkor
Korvpall 1.-3. klass K 13.45-14.30 Võimla Helari Kitsnik
Korvpall (T) 4.-5. klass (tüdrukud) K 14.30-16.00/16.30 Võimla Helari Kitsnik
Hiphop     Võimla  
Jalgpall 2.-7. klass E 15.00-17.00 Võimla Indrek Jegorov
N 15.00-17.00
Maadlus     Suure-Jaani spordihoone Peeter Asu

Võhma Kooli huvijuht on Riine Ant.

Tel 5667 1743

E-mail riine@kool.vohma.ee

 Huviringide nimekiri tabelina. Vaata ka paremal olevaid plakateid (klõpsates lähevad suuremaks).

Võhma Kooli huvijuht on Riine Ant.

Tel 5667 1743

E-mail riine@kool.vohma.ee

HUVIRINGID
NIMI VANUSEGRUPP AEG KOHT JUHENDAJA
Kunstiring 1.-4. klass K 6. tund Ruum 205 Maire Morev
Draamaring I 3.-7. klass K 7.-8. tund Aula Ly Udikas
Draamaring II 8. klass kokkuleppel Aula Kairi Ibrus
Keraamika II 1.-9. klass N 5.-8. tund Ruum 116 Toomas Israel
Puutöö 5.-9. klass T 7.-8. tund Ruum 116 Toomas Israel
Käsitöö I 4. klass E 6. tund Ruum 106 Heli Lehis
Käsitöö II 5.-6. klass T 8. tund Ruum 106 Heli Lehis
Tekstiilitöötlus 7.-9. klass K 15.30 Ruum 106 Heli Lehis
Käsipall 4.-7. klass E 13.45-15.00 Võimla Tiia Püvi
Võrkpall 6.-9. klass T 14.30-16.00 Võimla Tiia Püvi
Rahvatants 1. klass E 4. tund Aula Aire Ojalill
3. klass E 5. tund
Ettevõtlusring 1.-3. klass E 7. tund   Teele Vahtra
Looduse avastusõpe 7.-9. klass T 14.45-16.15   Kadri Pulk
Lauatennis 1.-9. klass T 17.30-19.00 Võimla Reino Rass
N 17.30-19.00
Robootika 1.-9. klass T 15.00-16.30   Margus Mikkor
Korvpall 1.-3. klass K 13.45-14.30 Võimla Helari Kitsnik
Korvpall (T) 4.-5. klass (tüdrukud) K 14.30-16.00/16.30 Võimla Helari Kitsnik
Hiphop     Võimla  
Jalgpall 2.-7. klass E 15.00-17.00 Võimla Indrek Jegorov
N 15.00-17.00
Maadlus     Suure-Jaani spordihoone Peeter Asu