Õpihuvilaagrisse registreerumine + tegevuskava (1.-3. klass) 08. juuli VKool

Võhma Kooli I kooliastme (1.-3. klass) õpihuvilaagrisse registreerumine on avatud.

Registreerumise lõpptähtaeg on 20. juuli 2021.

Laagri kohta leiab täiendavat infot registreerimisvormil.

Laager on osalejatele tasuta.

Kohtade arv on piiratud.

Registreeri SIIN.

TEGEVUSKAVA

26. juuli (9.00-18.00)

Erinevad arendavad ja mängulised tegevused sotsiaalsete oskuste ja õpioskuste toetamiseks.

Mitteformaalse hariduse võimalustega tutvumine Põhja-Sakala vallas (väljasõit Suure-Jaani noortekeskusesse).

Huvitegevuse võimalused sotsiaalsete oskuste ja õpioskuste toetamiseks.

27. juuli (9.00-18.00)

Aktiivsed ja arendavad tegevused. Loodusharidus ja põnev teadusmaailm. Külla tuleb Teadusteater.

28. juuli (9.00-17.00)

Arendavad ja mängulised tegevused sotsiaalsete oskuste ja õpioskuste toetamiseks.

Aktiivne ja liikuv tegevus Kurgjal (väljasõit). Matkamäng ja koostööoskuste arendamine.

Registreerumise lõpptähtaeg on 20. juuli 2021.

Laagri kohta leiab täiendavat infot registreerimisvormil.

Laager on osalejatele tasuta.

Kohtade arv on piiratud.

Registreeri SIIN.

TEGEVUSKAVA

26. juuli (9.00-18.00)

Huvitegevuse võimalused sotsiaalsete oskuste ja õpioskuste toetamiseks.

27. juuli (9.00-18.00)

28. juuli (9.00-17.00)