4. ja 5. klassi õpilased Mikkeli muuseumis ja Rahvusraamatukogus

Sisestatud Mihkel Prantsus poolt

16. oktoobril külastasid 4. ja 5. klassi õpilased projekti „Aitan lapsi kunsti juurde“ toel Tallinnas asuvat Mikkeli muuseumi. Seal osalesid nad muuseumitunnis „Taani muinasjutt“. Selle eesmärgiks oli Hans Christian Anderseni muinasjutu „Inetu pardipoeg“ kaudu leida paralleele kirjanduse, muusika ja kunsti vahel ning tutvuda  animalistika maaližanriga.

2. ja 3. klass Soomaal

Sisestatud Mihkel Prantsus poolt
8. oktoobril käisid 2. ja 3. klassi õpilased Soomaal Riisa rabas. Kõndisime mööda laudteed ja nägime taimi, mida olime eelnevalt loodusõpetuse tunnis tundma õppinud. Jõhvikate korjamiseks lubati meil raba turbasamblaga kaetud pinnale astuda. See oli pehme ja õõtsuv. Nägime rabalaukaid, mis on sügavad ja puhta veega. Giid rääkis meile soo tekkest, tähtsusest ja ohutust käitumisest.
Õpetaja Maire Morev

NB! Kodulehe uuendamine

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt

Võhma Kooli koduleht läheb üle uuemale tarkvarale ning selle käigus tuleb korrigeerida ka oktoobri esimesel poolel avaldatud informatsioon (informatsioon, mis on avaldatud peale 4. oktoobrit).

Kodulehe informatsiooni importimise käigus tuleb veel üle kontrollida ka võimalikud vead.

Kodulehe logi

Sisestatud htm.admin poolt

Varsti tulemas ja/või uuendamisel (2024/2025):

Visuaalsed ja tehnilised uuendused.

Oktoober 2024

Lisatud sündmused ja koolitused.

Lisatud ja parandatud puuduolevad lingid.

Tehnilised muudatused.

Veebilehe platvormi uuendus.

Visuaalsed muudatused.

Informatsiooni korrigeerimine.

Kontaktide uuendamine.

Tööpakkumised

Sisestatud htm.admin poolt

Tööpakkumisi hetkel ei ole.

Omalt poolt pakume:

• Tööd kaasaegses õpikeskkonnas;
  • Toetavaid ja sõbralikke kolleege;
  • Erialaseid koolitusi;
  • Koostöövõimalusi ümberkaudsete koolidega/lasteaedadega;

Sügiskross 2024

Sisestatud htm.admin poolt

Spordinädala raames toimus Võhma tervisepargis traditsiooniline Võhma Kooli sügiskross! Spordinädala puhul on tegemist üleeuroopalise liikumiskampaaniaga, millega pannakse rõhku kehalisele aktiivsusele ja tervislikele eluviisidele.
1.-5. klassi õpilased näitasid kiirust 600m rajal, samas kui 6.-9. klassi õpilased läbisid vapralt 1000m distantsi. Kõrvaltvaatajad ja õpetajad elasid kaasa, ergutades iga jooksjat!
Aitäh kõigile osalejatele ja toetajatele toreda päeva eest!
Teeme koos liikumisest igapäevase harjumuse!

Asu jälgima