Võhma Kooli arenguseminar 2026
16. juunil toimunud arenguseminaril tehti kokkuvõte õppeaastast, mille keskseks arengueesmärgiks oli tõhusate õpistrateegiate õpetamine. Seminaril vaadati tagasi õpiringide tegevusele ning tutvuti õpilaste õpistrateegiate uuringu ja koolikultuuri uuringu tulemustega.