5.-6. klassi õpilased Oskar Lutsu Kihelkonnamuuseumis

Loomise kuupäev 22.09.2024

18. septembril olid 5. ja 6. klassi õpilased Palamusel O.Lutsu Kihelkonnakoolimuuseumis. Vanas koolimajas toimus "Koolitund teise talve lastele". Tunnis õpiti usuõpetust, rehkendamist, lugemist, laulmist ja kodumaateadust. Puust sulepea ja tindiga kirjutati endale mälestuseks tunnistus.

Edasi liiguti muuseumisse.

"Suures muuseumis nägime Oskar Lutsu perest pilte" (Alex Marcos); "Muuseumis oli väga vahva: saime viiulit mängida, turnida, mängida ja suveniire osta" ( Mirtel); "Muuseumis olid mängud, nagu klotside ladumine, kala püüdmine, aga kõige lõbusam oli see, kus tuli riiulist üles ronida ja siniseid pudeleid puudutada" ( Kirtel); "Muuseumis saime ära arvata, mis võis olla Tootsil taskutes" (Andero). "Mõned nägid ka parve ja käisid silla peal. See oli lõbus päev. Ma loodan, et saan sinna minna kunagi oma perega." (Marianne)

Album: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1056545929814300&type=3link opens on new page

Viimati muudetud 23.09.2024.