Koolituste kalender

Valikud rakenduvad automaatselt

01. oktoober - 31. oktoober

22.oktoober.2024

Viljandimaa haridustöötajate päev (konverents)

• Avamine ja tervitussõnad
  • “Kuidashoidaomavaimsettervist.Igapäevatöögakaasnevstress jasellesttulenevavõimaliku
  • läbipõlemiseennetamine” -RitaRätsepp
  • “X,Y,ZjaAlfageneratsioonideerinevused,tulevikupädevused,tööõnn” -TiinaSaar-Veelmaa
  • Lõunasöök orienteeruvalt kell 13.00

Tervitame maakonnas tööd alustanud uusi haridustöötajad, tunnustame Aasta õpetaja konkursi
Viljandimaa laureaate, aineühenduste ja haridusjuhte ning pakume mõnusat meeleolu.

Sündmust toetavad
Korraldaja: Viljandimaa Omavalitsuste Liit koostöös Viljandimaa aineühenduste juhtide ja Heimtali Põhikooliga

23.oktoober.2024

Konverents „Keskkonnaharidus kliimateadlikkuse teel“

Igasügisene keskkonnahariduse konverents seob sel aastal keskkonnahariduse ja kliimateadlikkuse. Konverents „Keskkonnaharidus kliimateadlikkuse teel“ toimub 23. ja 24. oktoobril 2024 Türi Kultuurikeskuses (Hariduse 1, Türi, Järvamaa) ja osaliselt ka Türi Põhikoolis Järvamaal. Ühest asukohast teise jõuab paariminutilise jalutuskäiguga.

Milline on keskkonnahariduse roll kliimakriisiga silmitsi seisvas ühiskonnas? Mida saaksime ja peaksime tegema, et meil oleks õnneliku elu võimalus siin Eestis ja kogu planeedil?
Konverentsil on võimalus kaasa mõelda teadlaste ja ekspertide ettekannetele ning kaasa lüüa inspireerivates töötubades ja keskkonnahariduse käekäiku suunavates aruteludes. Esimest konverentsipäeva lõpetaval ühisel õhtusöögil saab päevamuljed mõttekaaslastega kokku võtta.
Kuni 200 osalejat saavad konverentsi kuulata kohapeal. Esimese päeva ettekannetest toimub otseülekanne ning Worksup platvormi vahendusel on ka veebis osalejatel võimalus sõna sekka öelda. Need ettekanded salvestatakse ja on hiljem järelvaadatavad. Töötubadest ja teisest konverentsipäevast ülekannet ei toimu.