Võhma Kooli draamaring Mustlas 23. märts VKool

23. märtsil käis Võhma Kooli draamaring maakondlikul kooliteatrite päeval Mustlas esinemas tükiga "Kolm põrsakest" (kaasaegne versioon). Võhma Kooli draamaring saavutas maakondlikul ülevaatusel keskmises vanuseklassis esimese koha. Nüüd ootab meid ees sõit vabariiklikule voorule, mis toimub Tallinnas. Žüriile meeldisid meie näitlejad väga. Trupp sai palju kiidusõnu ning kaasa soovituse jätkata samas vaimus.

Draamaringi juhendajaks on Ly Udikas.

Draamaringi juhendajaks on Ly Udikas.