Viljandimaa TEK talvekool Võhma Koolis 08. veebruar VKool

Teisipäeval, 6. veebruaril toimus Võhma Koolis Viljandimaa tervist edendavate koolide (TEK) talvekool. Osalesid Viljandi Kesklinna Kooli, Viljandi Paalalinna Kooli, Viljandi Jakobsoni Kooli, Viiratsi Kooli, Võhma Kooli, Suure-Jaani Kooli ja Tääksi õppekoha 4. klasside õpilased.

Noored osalesid erinevates põnevates ja praktilistes töötubades, mis käsitlesid liikumist, esmaabi, liiklusohutust ja tervislikku toitumist. Päev lõppes mänguliselt Võhma uisuväljakul.

Suur tänu aktiivsetele osalejatele, korraldajatele, läbiviijatele, vabatahtlikele ja toetajatele!