Viktoriin "Kultuurikonksuke" 31. mai VKool

2. klass, 3. klass ja 4.T klass on kogu õppeaasta jooksul osalenud Viljandi Linnaraamatukogu korraldatud viktoriinis "Kultuurikonksuke". Iga kuu alguses ilmus raamatukogu kodulehele kümme küsimust, millele vastused leidis eelmisel kuul ilmunud ajakirjadest "Täheke", "Minu Maailm" ja "Hea Laps". Kõigi õiged vastused saatnud õpilaste vahel loositi kord kuus välja kinopiletid. Ka meie kooli õpilastele naeratas loosiõnn üsna mitmel korral.

26. mail toimus tänuüritus, kuhu olid kutsutud tublimad osalejad. Meile tutvustas ennast sünoptik ja loodusfotograaf Kairo Kiitsak, kelle tööks on ilma prognoosimine ning hobiks pilvede, tormi, välkude ja muude ilmastikunähtuste pildistamine.