Õpilased Võhma linna muuseumis 08. juuni VKool

2. klassi õpilased käisid 7. juunil Võhma linna muuseumis ja vaatetornis. Oma muljed panid nad kirja järgmiselt:

Mirtel

Me käisime Võhma linna muuseumis. Me nägime vanu ülikondi, vanaaegseid kirjutusvahendeid, pilte vanast rongijaamast. Seal oli hirmus kui trepist üles torni ronisime

Emma-Liisa

Ma käisin enda klassiga Võhma muuseumis. Seal oli väga palju huvitavaid asju ehk esemeid. Mulle meeldis kõige rohkem üks elevandikuju ja üks kirjutusmasin, mis nägi välja nagu oleks ta kurb. Kõige rohkem hirmutasid mind trepp, mis viis üles torni ja vanad pildid. Ma tutvusin Võhma kooli endise õpilase Siiri Volliga.

Kristjan

Mulle jäi kõige rohkem meelde suur puidust võti, mis oli kingitus Võhma koolile.

Kenno

Kõige rohkem meeldisid vanad tulemasinad.

Glaid Markus

Ma ei kartnud üldse üles torni ronida, olin isegi õpetajast julgem.

Andero

Mulle jäid meelde lihakombinaadi pildid.

Marianne

Muuseumis olid pildid vanadest hoonetest. Ma kartsin kõige rohkem treppe. Mulle meeldis Jüri Vilmsi kuju.

Meribel

Mulle meeldis väga Siiri Voll. Ta rääkis, et kui ta väike oli, siis käis ta selles majas lasteaias, aga nüüd töötab seal.

Alex Marcos

Mulle jäid meelde pildid Võhma rongijaamast, Siiri Voll ja torniskäik.

Emma Loore

Nägime pilte, suuri puidust võtmeid, vanu koolivorme ja kingitusi, mis koolile on tehtud.

Kirtel

Mulle jäid meelde tuletõrjuja müts ja suur võti.

Mirtel

Emma-Liisa

Kristjan

Kenno

Kõige rohkem meeldisid vanad tulemasinad.

Glaid Markus

Ma ei kartnud üldse üles torni ronida, olin isegi õpetajast julgem.

Andero

Mulle jäid meelde lihakombinaadi pildid.

Marianne

Meribel

Alex Marcos

Mulle jäid meelde pildid Võhma rongijaamast, Siiri Voll ja torniskäik.

Emma Loore

Kirtel

Mulle jäid meelde tuletõrjuja müts ja suur võti.