Õpilased olümpiaadil ja kooli esindamas 23. veebruar VKool

Mitmed Võhma Kooli õpilased on osalenud erinevatel olümpiaadidel ja esindanud kooli. Järgnevalt väike kokkuvõte saadud tulemustest:

Olümpiaadid

8. klassi õpilane Riti sai loodusteaduste olümpiaadi maakondlikus voorus 5. koha ja füüsikas 6. koha.

26. jaanuaril 2024. a toimus emakeeleolümpiaadi maakondlik voor.  Nooremas vanuserühmas saavutas 7. koha Sandra Roosileht ja 18. koha Anni Rohelpuu.

Viljandimaa Viivi Luige nimeline põhikooliõpilaste luulepäev

16. veebruaril 2024. a toimus  26. korda Viljandimaa Viivi Luige nimeline põhikooliõpilaste luulepäev. Luuletusi käisid kirjutamas Kaisa Kalberg, Isabel Maimjärv ja Adriana Elisabeth Helü. Luulekogud omaloominguga said Kaisa Kalberg, Adriana Elisabeth Helü, Sandra Roosileht ja Keilin-Lorise Talisainen. Õpilastega oli kohtumas jutuvestja Piret Päär.

Paalalinna Põnevik

Viljandimaa põhikoolide juttude kirjutamise võistlusel Paalalinna Põnevik käisid meie kooli esindamas Lisell Kaljula, Rico Kuuse ja Emma Liisa Idvand.

Vanemas vanuserühmas (7.-9. klass) saavutas Rico Kuuse III-IV koha.

Olümpiaadid

Viljandimaa Viivi Luige nimeline põhikooliõpilaste luulepäev

Paalalinna Põnevik

Vanemas vanuserühmas (7.-9. klass) saavutas Rico Kuuse III-IV koha.