Õpihuvilaager 05. juuli VKool

Haridus- ja Teadusministeerium on eraldanud meetme "Õpihuvilaagrite korraldamiseks mõeldud toetuse eraldamine COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikuga seotud kriisi leevendamiseks haridus- ja noortevaldkonnas" raames Võhma Koolile kahe õpihuvilaagri läbiviimiseks toetust suuruses 5312 eurot.

Lähiajal (8. juulil) avaneb registreerimine laagritesse. Kohtade arv on piiratud. Jälgige kooli FB lehte ja kooli kodulehte.

Õpihuvilaagrid on suunatud I kooliastmele (26.-28. juuli) ja II kooliastmele (2.-4. august). Osalejatele on tagatud toitlustus. Toimuvad erinevad arendavad tegevused ja väljasõidud.