Õpetajate päevast 06. oktoober VKool

Nii nagu mujal Eestis toimus ka Võhma Koolis 5. oktoobril õpetajate päev. Sellel päeval on kombeks, et õpetajaid asendavad õpilased: Võhma Koolis on asendajateks 8.-9. klassi õpilased. Samal ajal, kui 8.-9. klassi õpilased õpetasid väiksemate klasside õpilasi, toimus ka õpetajatel aktiivne tegevus. Õpetajatel tuli astuda õpilase rolli ning võtta osa kehalise kasvatuse tunnist ja kunstitunnist. Õpetajate, kes olid antud päeval õpilase rollis, tunnid ei möödunud aga murevabalt: küll oli häda, et pliiats oli katki või teritamata, mõne õpilase (õpetaja) väitel pliiats isegi "läägas" või viskas errori ette. Õnneks suutis õpetaja (õpilane) Riine kõik need probleemid lahendada.

Pärast tunde toimus õpetajate päevale pühendatud aktus, mille korraldamine jäi 9. klassi õpilaste hooleks. Aktusel võtsid sõna nii huvijuht Keiro kui ka Võhma Kooli direktor Jan Oliver, samuti esinesid oma paladega mudilaskoor ja 9. klassi õpilased. Pärast sõnavõtte tänati õpetajaid ning vaadati üle õpetajatele jäetud kodune ülesanne: nimelt tuli õpetajatel luua mõned TikToki videod.

Õpetajate päeva video leiad siit - õpetajate päeva TikToki videod

Õpetajate päeva album