Munakoksimise meistrivõistlused Võhma Koolis 01. aprill VKool

28. märtsil toimusid Võhma Koolis munakoksimise meistrivõistlused, kus osalesid õpilased 1.-9. klassini. Võistlus oli jaotatud kaheks alagrupiks, kus mõlemas grupis selgitati välja parim.

Esimese alagrupi võitjaks tõusis Janno Särg, kes näitas muljetavaldavat osavust ja täpsust. Teises alagrupis saavutas võidu Ragnar Lipand.

Finaalis kohtusid omavahel Janno Särg ja Ragnar Lipand ning algas põnev ja tasavägine võitlus. Vaatamata suurele pingele suutis Ragnar Lipand jääda keskendunuks. Tema kindel käsi ja täpne löök tagasid talle võidu ning ta krooniti Võhma Kooli munakoksimise meistriks.

Võhma Kooli munakoksimise meistrivõistlused olid täis elevust ja rõõmu ning osalejad näitasid selles võistluses suurt entusiasmi ja osavust. Palju õnne Ragnar Lipandile võidu puhul ning kiidusõnad kõigile osalejatele!