Märtsi esimese poole sündmustest 21. märts VKool

Märtsi esimene pool oli Võhma Koolis üsna sündmusterohke.

7. märtsil käis meil külas Võhma Kooli (Gümnaasiumi) vilistlane Mario Müür, kes rääkis oma elust ja tööst kiirreageerijana.

9. märtsil toimus talvine spordipäev. Spordipäeva tegemisteks olid lumejalgpall, lumevõrkpall, kelgutamine ning lumistes tingimustes palli rõngasse saamine. Samal päeval toimus ka Sakala viktoriin, mille tulemused on leitavad eelnevast uudisest või kodulehel KOOLIELU kategooria alt.

Päev hiljem ehk 10. märtsil toimus 3.-4. tunni ajal üritus roomajatest.

Ürituse läbiviija Toomas Pranstibel ütleb selle kohta järgmist: Olen kasvatanud üle 20 aasta mitmesuguseid, maailmas suurt populaarsust võitnud roomajate liike (erinevaid sisalikke ja madusid). Vahel käin muu töö kõrval neist ka rääkimas. Enamasti on mul madusid-sisalikke kaasas ühtekokku 5-6 liiki. Räägin nende loomade elust looduses ja tutvustan kaasavõetud roomajate liike.

Huvilistel oli võimalik roomajaid ka oma käega katsuda ning julgemad võisid nad võtta isegi oma õlgadele.

14. märtsil oli emakeelepäev ning sellega seoses viis Vikerraadio läbi üleriigilise e-etteütluse. Ka Võhma Kool võttis sellest osa. Etteütlus koosnes viiest lausest, mis iseenesest ei tundu palju, kuid antud laused võisid peavalu valmistada nii mõnelegi. Tegevus nõudis lisaks keeleoskusele ka kiiret kätt klaviatuuril. Väiksemate klasside etteütlused viisid läbi aineõpetajad.

Pildil on Võhma Kooli lastekoor osalemas e-etteütlusel arvutiklassis.

Märtsi esimene pool oli Võhma Koolis üsna sündmusterohke.

Päev hiljem ehk 10. märtsil toimus 3.-4. tunni ajal üritus roomajatest.

Pildil on Võhma Kooli lastekoor osalemas e-etteütlusel arvutiklassis.