Loovtööde kaitsmisest 23. veebruar VKool

8. klass kaitses 13. veebruaril, vastlapäeva hommikul, enda loovtöid. Sellel õppeaastal on kõigil õpilastel praktiline töö või projekt, millel oli käega katsutav või vaadeldav tulem. Kaks loovtööd käsitlesid ürituse läbiviimist meie enda Võhma noortele – üks oli noortekeskuses „Noorteka öö“ korraldamine ning teine oli lasteaias liiklusmängude läbiviimine, kehastudes Lotte tegelaseks. Kaks praktilist tööd, kus õpilased omandasid töö käigus erinevad uued töövõtted ja viisid kurssi end tööohutusreeglitega, oli kummuti valmistamine ning korstnajala renoveerimine. Mõlemad tööd olid ajakulukad ja suuremõõtmelised tööd. Loovtööna valmis ka õppematerjal ratsaspordist - koduleht, kus tutvustatakse erinevaid ratsaspordialasid ning oma teadmisi saab kinnitada erinevate ülesannetega, mis on õpilase enda loodud. Loovtöö raames valmis Võhma Kooli tutvustav video, mis on leitav meie kooli kodulehe avalehel.