Kultuurikonksukese tänuüritus Viljandi Linnaraamatukogus 17. mai VKool

15. mail toimus Viljandi Linnaraamatukogus viktoriinisarjade Kultuurikonksuke ja 5L (Loov Loodus Loomiseks Loodud Linnas) tublimatele osalejatele tänuüritus. Meie koolist olid kutsutud 4. ja 7. klass. Kõigepealt rääkis ansambel Shannoni asutajaliige Janek Harik oma tööst vabatahtliku kalakaitsjana. Seejärel said kõik tublid Kultuurikonksukese küsimustele vastajad auhinnaks kinopileti ning viktoriinisarjas 5L osalejad Rahva Raamatu kinkekaardi.

Õp Riina Remmer

Õp Riina Remmer