Külas Võhma Kooli (Gümnaasiumi) vilistlane Mario Müür 08. märts VKool

7. märtsil käis meil külas Võhma Gümnaasiumi 2005. aastal lõpetanud vilistlane Mario Müür, kes rääkis oma elust alates lapsepõlvest kuni tänaseni. Oma ettekannet alustas vilistlane varajasest lapsepõlvest, ajast, kus polnud veel mobiiltelefone ja nutiseadmeid. Suure osa oma lapsepõlvest veetis ta maal. Järgnevalt rääkis ta oma kooliajast ning sellest, kuidas ta jõudis oma praeguse ametini, milleks on kiirreageerija. Pikemalt Mario oma lapsepõlve ja kooliaja peal ei peatunud ning järgnevalt rääkis ta oma ametist. Vilistlasel oli näidata ette üsna palju põnevaid pilte ja videoid oma tööst, sellele lisaks oli ta kaasa võtnud palju erinevaid töövahendeid (breacherid, käerauad, kaitsekilbid, näidisrelvad ja nende laskemoon, mis oli loomulikult juba ära kasutatud). Loengu lõpus oli soovijatel võimalik ka erinevaid töövahendeid proovida ja katsuda. Üks õpilastest sai selga proovida ka kiirreageerija töövormi.

Esimesel pildil on Mario Müür koos oma endise klassijuhatajaga Tiia Püviga.

Teisel pildil on üks Võhma Kooli õpilastest kiirreageerija töövormis.

Esimesel pildil on Mario Müür koos oma endise klassijuhatajaga Tiia Püviga.

Teisel pildil on üks Võhma Kooli õpilastest kiirreageerija töövormis.