Jõuluaja sündmustest Võhma Koolis 20. detsember VKool

Jõulukuu on Võhma Koolis olnud üsna sündmusterohke.

Kõik algas 1. detsembril kolmanda Sakala viktoriiniga, mille võitjaks tuli üheksas klass. Järgnevalt said alguse projektid nagu nutivaba reede ja aktiivsed vahetunnid aulas ja aatriumis. Tundub, et antud projektid õnnestusid hästi, õpilased võtsid hea meelega erinevatest tegevustest osa, olgu see siis pallimäng, male, kabe vms.

Pärast seda olid sellised teemapäevad nagu jõulukampsuni päev ja riietumispäev, mille teemaks oli memmed-päkad-ja-jõulud.

Viimase teemapäeva kohta on olemas ka avalik album https://www.facebook.com/media/set/?set=a.594403579361873&type=3

19. detsembril toimus jõululaat, kus igaühel oli võimalik müüa enda ja osta teiste kodukootud tooteid. Ürituse slogan oli "Kõik laadale! Parimat kraami jätkub vaid kiirematele!"

20. detsembril toimus Võhma Muusikakooli talvekontsert, mille õnnestumise nimel oli vaeva nähtud septembri algusest saati.

Sündmuse täispikkuses video leiab kooli Facebooki lehelt.

Jõulukuu on Võhma Koolis olnud üsna sündmusterohke.

Sündmuse täispikkuses video leiab kooli Facebooki lehelt.