1. aprillist Võhma Koolis 04. aprill VKool

Võhma Kool võttis esimeseks aprilliks (kehtis ainult antud päev) vastu seaduse, millega keelustati koolikott ning samuti olid nõutud kokkusobimatud riided. Antud päeval oli valves ka kooli korravalvur, kes jälgis, et kõik täidaksid etteantud reegleid. Üldiselt saadi reeglite jälgimisega väga hästi hakkama ning "suuremaid arusaamatusi" ei tekkinud :)

Päevakavas oli terve päeva lõikes kokkusobimatute riiete kandmine, erinevad meemid ja muud põnevad hetked. Samuti ei puudunud sel päeval lõbus muusika.

Kooli telekas kuvati järgmine uudis:

Võhma Koolis on märgatud kahtlases riietuses tegelasi

Üks Võhma Kooli õpilane andis töötajale teada, et koolis liikusid kahtlase riietusega tegelased, kelle päritolu ja eesmärgid ei ole täpselt teada.
Olukorrast on teavitatud ka juhtkonda ning sealt anti teada, et olukorraga tegeletakse.

Ühe võimalusena pakuti, et kõik “kahtlase riietusega tegelased” tuleks lihtsalt tunnist välja saata.
Hetkel ei ole siiski konkreetset lahendust leitud.

Kooli telekas kuvati järgmine uudis:

Võhma Koolis on märgatud kahtlases riietuses tegelasi

Hetkel ei ole siiski konkreetset lahendust leitud.