Eksamid ja tasemetööd
2023/2024 õppeaastal toimuvad põhikooli lõpueksamid
tüüp | eksami aine | kuupäev | kell | ruum | klass | komisjon |
eksam | eesti keel (kirjalik) | 31.05.2024 | 10:00 | 9 |
|
|
eksam | matemaatika (kirjalik) | 06.06.2024 | 10:00 | 9 |
|
|
valikeksam | valikuline | 12.06.2024 | 10:00 | 9 |
|
2023/2024 õppeaastal toimuvad tasemetööd ja üleminekueksamid
tüüp | õppeaine | kuupäev | kell | ruum | klass | komisjon |
tasemetöö | eesti keel | 03.06.2024 | 09.00 | 3 |
|
|
tasemetöö | matemaatika | 03.06.2024 | 09.00 | 5 |
|
|
tasemetöö | II kooliastme õpitulemused | 03.06.2024 | 09.00 | 6 |
|
tüüp | õppeaine | kuupäev | kell | ruum | klass | komisjon |
tasemetöö | loodusõpetus | 04.06.2024 | 09:00 | 3 |
|
|
tasemetöö | inglise keel | 04.06.2024 | 09:00 | 5 |
|
|
üleminekueksam | eesti keel | 04.06.2024 | 09:00 | 7 |
|
|
üleminekueksam | matemaatika | 04.06.2024 | 09:00 | 8 |
-------------------------------------------------
2022/2023 õppeaastal toimusid järgnevad tasemetööd ja üleminekueksamid
tüüp | õppeaine | kuupäev | kell | ruum | klass | komisjon |
tasemetöö | eesti keel | 02.06.2023 | 10.00 | 212 | 3 |
Riina Remmer Maire Morev |
tasemetöö | matemaatika | 02.06.2023 | 10.00 | 209 | 5 |
Teele Vahtra Hannes Männik |
tasemetöö | matemaatika | 02.06.2023 | 10.00 | 211 | 6 |
Kairi Laane Valdis Naaber |
üleminekueksam | eesti keel | 02.06.2023 | 10.00 | 203 | 7 |
Age Viilip Ly Udikas |
üleminekueksam | matemaatika | 02.06.2023 | 10.00 | 205 | 8 |
Õnne Aver Piret Ohu |
tüüp | õppeaine | kuupäev | kell | ruum | klass | komisjon |
tasemetöö | loodusõpetus | 05.06.2023 | 9.50 | 212 | 3 |
Kairi Leement Hannes Männik |
tasemetöö | inimeseõpetus | 05.06.2023 | 10.55 | 204 | 5 |
Jana Loomik Tairi Lappalainen |
tasemetöö | ajalugu | 05.06.2023 | 9.50 | 211 | 6 |
Valdis Naaber Eve Jaanus |
2023/2024 õppeaastal toimuvad põhikooli lõpueksamid
2023/2024 õppeaastal toimuvad tasemetööd ja üleminekueksamid
tüüp | õppeaine | kuupäev | kell | ruum | klass | komisjon |
tasemetöö | eesti keel | 03.06.2024 | 09.00 |
>
3 |
|
|
tasemetöö | matemaatika | 03.06.2024 | 09.00 | 5 |
|
|
tasemetöö | II kooliastme õpitulemused | 03.06.2024 | 09.00 | 6 |
|
tüüp | õppeaine | kuupäev | kell | ruum | klass | komisjon |
tasemetöö | loodusõpetus | 04.06.2024 | 09:00 | 3 |
|
|
tasemetöö | inglise keel | 04.06.2024 | 09:00 | 5 |
|
|
üleminekueksam | eesti keel | 04.06.2024 | 09:00 | 7 |
|
|
üleminekueksam | matemaatika | 04.06.2024 | 09:00 | 8 |
-------------------------------------------------
2022/2023 õppeaastal toimusid järgnevad tasemetööd ja üleminekueksamid
tüüp | õppeaine | kuupäev | kell | ruum | klass | komisjon |
tasemetöö | eesti keel | 02.06.2023 | 10.00 | 212 | 3 |
Riina Remmer Maire Morev |
tasemetöö | matemaatika | 02.06.2023 | 10.00 | 209 | 5 |
Teele Vahtra Hannes Männik |
tasemetöö | matemaatika | 02.06.2023 | 10.00 | 211 | 6 |
Kairi Laane Valdis Naaber |
üleminekueksam | eesti keel | 02.06.2023 | 10.00 | 203 | 7 |
Age Viilip Ly Udikas |
üleminekueksam | matemaatika | 02.06.2023 | 10.00 | 205 | 8 |
Õnne Aver Piret Ohu |
tüüp | õppeaine | kuupäev | kell | ruum | klass | komisjon |
tasemetöö | loodusõpetus | 05.06.2023 | 9.50 | 212 | 3 |
Kairi Leement Hannes Männik |
tasemetöö | inimeseõpetus | 05.06.2023 | 10.55 | 204 | 5 |
Jana Loomik Tairi Lappalainen |
tasemetöö | ajalugu | 05.06.2023 | 9.50 | 211 | 6 |
Valdis Naaber Eve Jaanus |
tüüp | eksami aine | kuupäev | kell | ruum | klass | komisjon |
eksam | eesti keel (kirjalik) | 31.05.2024 | 10:00 | 9 |
|
|
eksam | matemaatika (kirjalik) | 06.06.2024 | 10:00 | 9 |
|
|
valikeksam | valikuline | 12.06.2024 | 10:00 | 9 |
|