Võhma Kooli aastapäevast 20. oktoober VKool

17. oktoobril tähistas Võhma Kool oma 168. aastapäeva. Piduliku sündmuse puhul tavapäraseid koolitunde ei toimunud ning selle asemel käisid kõik klassid koos õpetajatega rongkäigul. Rongkäigu raames liiguti mööda Võhma linna ning peatuti kohtades, kus Võhma koolihoone on varasemalt asunud. Igas peatuspunktis rääkis ka õpetaja Valdis Naaber antud hoone ajaloost. Õpilased said teada, et Võhma koolihoone on asunud 5 aadressil ning kokku on olnud 8 hoonet.

Päev jätkus piduliku aktusega. Aktusel laulsid koorid, oma kõne esitas Võhma Kooli direktor, õpilasesinduse liige/sekretär Kaisa Kalberg ning abivallavanem Kaie Toobal. Üllatusesinejaks oli ansambel Folkista, mille üks liikmetest on Võhma Kooli õpilane Marii Kalberg.

Aastapäeva tähistamine lõppes õhtul traditsioonilise tõrvikujooksuga. Tegemist on teatejooksuga, kus tavapärase teatepulga asemel hoitakse käes tõrvikut. Üritusel osalesid see aasta 4.-9. klass ning õpetajad.

Palju õnne kooli aastapäeva puhul!

Aastapäeva pildid on nähtaval siin:

Palju õnne kooli aastapäeva puhul!

Aastapäeva pildid on nähtaval siin: