Hoogsas rütmis lauluvõistlus 2023 29. november VKool

24. novembril 2023 toimus Viljandis Sakala keskuses Viljandimaa laste- ja noorte laste lauluvõistlus „Hoogsas rütmis“, mis oli ka ETV lauluvõistluse „Tähtede lava“ piirkondlik finaalvoor.

Noori lauljaid hindas 3 liikmeline žürii: Piret Laikre, Valter Soosalu ja Aare Külama.

Kaks Võhma Kooli õpilast said ka eripreemia:

Kaisa Kalberg - musikaalsuse preemia juhendaja Ele Millistfer/ Suure-Jaani muusikakool

Kati-Lii Klamp - julgustuspreemia juhendaja Kristi Oolo /Võhma Vaba Aja Keskus

Fotode autor on Taavi Bergmann

Kaks Võhma Kooli õpilast said ka eripreemia:

Kati-Lii Klamp - julgustuspreemia juhendaja Kristi Oolo /Võhma Vaba Aja Keskus

Fotode autor on Taavi Bergmann