Võhma Kool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine spordihoone juures või kooli sisehoovis (ainult töötajatele).

Transport

Bussid:
Võhma Kool (~150 meetrit)
Võhma (~550 meetrit)

Rongid:
Võhma raudteejaam (~900 meetrit)

Olulisemad kontaktid
Kooli kantselei 506 9092 Direktor 5336 5819 Haldusjuht 5854 2811 Huvijuht 5667 1743

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugiisikud Töötajad Muusikakool Lasteaed

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Kristel Vahtra

Direktor
5336 5819
kristel@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

kristel [at] kool.vohma.ee (Võhma Kool ja Võhma Muusikakool)

lasteaed [at] kool.vohma.ee (Võhma lasteaed Mänguveski)


Piret Ohu

Õppealajuhataja
HEV koordinaator
5474 0904
piret.ohu@kool.vohma.ee


Riine Ant

Huvijuht
5667 1743
riine@kool.vohma.ee


Kati Tõruvere

Haldusjuht
5854 2811
haldusjuht@kool.vohma.ee

Õpetajad (26)

Riine Ant

Huvijuht
5667 1743
riine@kool.vohma.ee


Roman Aver

Füüsika
Loodusõpetus
roman.aver@kool.vohma.ee


Kairi Ibrus

Eesti keel
Kirjandus
kairi@kool.vohma.ee


Toomas Israel

Tehnoloogiaõpetus
toomas@kool.vohma.ee


Eve Jaanus

Klassijuhataja/õpetaja
Pikapäevarühma õpetaja
eve@kool.vohma.ee


Maila Juudas

Muusika
Koorid
maila@kool.vohma.ee


Tõnis Ohu

Inglise keel
Klassijuhataja/õpetaja
tonis.ohu@kool.vohma.ee


Kairi Laane

Matemaatika
Klassijuhataja/õpetaja
kairi.laane@kool.vohma.ee


Tairi Lappalainen

Sotsiaalpedagoog
Klassijuhataja/õpetaja
5301 5879
tairi.lappalainen@kool.vohma.ee


Kairi Leement

Klassijuhataja/õpetaja
kairi.leement@kool.vohma.ee


Heli Lehis

Käsitöö ja kodundus
Kunst
heli@kool.vohma.ee


Maire Morev

Kunst
Loodusõpetus
Geograafia
maire@kool.vohma.ee


Silva Murik

Õpiabi õpetaja
Vene keel
Klassijuhataja/õpetaja
silva@kool.vohma.ee


Valdis Naaber

Ajalugu
Geograafia
Ühiskonnaõpetus
valdis@kool.vohma.ee


Hannes Männik

Õpetaja
hannes.mannik@kool.vohma.ee


Tiia Püvi

Inimeseõpetus
Kehaline kasvatus
tiia@kool.vohma.ee


Riina Remmer

Klassijuhataja/õpetaja
riina@kool.vohma.ee


Ly Udikas

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja/õpetaja
ly@kool.vohma.ee


Teele Vahtra

Matemaatika
Klassijuhataja/õpetaja
teele.vahtra@kool.vohma.ee


Age Viilip

Sekretär
Õpetaja
506 9092
age.viilip@kool.vohma.ee


Jarek Tigane

Kehaline kasvatus
jarek.tigane@kool.vohma.ee


Eva Loodus

Matemaatika
eva.loodus@kool.vohma.ee


Õnne Aver

Matemaatika
onne.aver@kool.vohma.ee


Aire Ojalill

Liikumisõpetaja
aire.ojalill@kool.vohma.ee


Jana Loomik

Inimeseõpetus
Vene keel
Pikapäevarühma õpetaja
jana.loomik@kool.vohma.ee


Astra Aavik

Bioloogia
Keemia
Loodusõpetus
astra.aavik@kool.vohma.ee

Tugiisikud (4)

Tairi Lappalainen

Sotsiaalpedagoog
Klassijuhataja/õpetaja
5301 5879
tairi.lappalainen@kool.vohma.ee


Piret Ohu

Õppealajuhataja
HEV koordinaator
5474 0904
piret.ohu@kool.vohma.ee


Silva Murik

Õpiabi õpetaja
Vene keel
Klassijuhataja/õpetaja
silva@kool.vohma.ee


Merle Vaher

Kooliõde
merlevaher@gmail.com

Töötajad (9)

Age Viilip

Sekretär
Õpetaja
506 9092
age.viilip@kool.vohma.ee


Mihkel Prantsus

Info- ja haridustehnoloog
itjuht@kool.vohma.ee


Astrid Valo

Aednik-majahoidja


Aili Laak

Spordihoone administraator
5309 6295


Valdur Aasaküla

Elektrik-remonditööline


Anneli Täht

Kokk


Tiina Ignatov

Koristaja


Mare Huum

Kokk


Cilly Sarv

Koristaja

Muusikakool (8)

Kristel Vahtra

Direktor
5336 5819
kristel@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

kristel [at] kool.vohma.ee (Võhma Kool ja Võhma Muusikakool)

lasteaed [at] kool.vohma.ee (Võhma lasteaed Mänguveski)


Sirje Rein

Õpetaja
sirjerein@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Viiul


Heili Kirsimäe

Õpetaja
heilikirss@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Klaver, klaveriansamblid, klaveristuudio, kontsertmeister


Mait Reimann

Õpetaja
mait@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

Kitarr, trummid, plokkflööt, saksofon, viiul, instrumentaalansamblid, pillistuudio, kontsertmeister


Bert Langeler

Õpetaja
bert@globalmusicfacilities.eu

Lisainformatsioon: 

Trompet, eufoonium, tromboon


Kristi Oolo

Õpetaja
oolokristi@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Solfedžo, hääleseade

Lapsehoolduspuhkusel


Vahur Aasaküla

Õpetaja
vahur.aasakula@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

Solfedžo, hääleseade (asendus)


Pille Bergmann

Õpetaja
pille.bergmann@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Kannel

Lasteaed (14)

Kristel Vahtra

Direktor
5336 5819
kristel@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

kristel [at] kool.vohma.ee (Võhma Kool ja Võhma Muusikakool)

lasteaed [at] kool.vohma.ee (Võhma lasteaed Mänguveski)


Piret Ohu

Õppealajuhataja
HEV koordinaator
5474 0904
piret.ohu@kool.vohma.ee


Anne Pollmann

Majandusjuhataja
anne.pollmann@kool.vohma.ee


Aire Ojalill

Liikumisõpetaja
aire.ojalill@kool.vohma.ee


Maila Juudas

Muusika
Koorid
maila@kool.vohma.ee


Monika Bötker

Lasteaiaõpetaja
monika.botker@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

Pääsukeste rühm


Lidia Volkova

Lasteaiaõpetaja
lidia.volkova@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

Oakeste rühm


Nelli Kolkkanen

Lasteaiaõpetaja
nelli.kolkkanen@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

Oakeste rühm


Kaile Koval

Lasteaiaõpetaja
kaile.koval@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

Terakeste rühm


Kadi Rohelpuu

Lasteaiaõpetaja
kadi.rohelpuu@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

Terakeste rühm


Piret Henn

Lasteaiaõpetaja
piret.henn@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

Rukkilillede rühm


Ingrit Kongas

Lasteaiaõpetaja
ingrit.kongas@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

Rukkilillede rühm


Ülle Helü

Lasteaiaõpetaja
ulle.helu@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

Veskisellide rühm


Maire Värv

Lasteaiaõpetaja
maire.varv@kool.vohma.ee

Lisainformatsioon: 

Veskisellide rühm

Võhma Kool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine spordihoone juures või kooli sisehoovis (ainult töötajatele).

Transport

Bussid:
Võhma Kool (~150 meetrit)
Võhma (~550 meetrit)

Rongid:
Võhma raudteejaam (~900 meetrit)

Olulisemad kontaktid
Kooli kantselei 506 9092 Direktor 5336 5819 Haldusjuht 5854 2811 Huvijuht 5667 1743

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.