Õppetöö

Õpetajate konsultatsiooniajad 2020/2021


  Õpetaja Konsultatsiooniaeg
1. Riine Ant Kokkuleppel
2. Roman Aver Reedel 6. tund
3. Kairi Ibrus Neljapäeval 7.-8. tund või kokkuleppel
4. Toomas Israel Teisipäeval 8.-9. tund
5. Eve Jaanus Reedel 6. tund
6. Maila Juudas Reedel 7. tund
7. Elle Kaljura Kokkuleppel
8. Kaie Kärssin Teisipäeval 7. tund, kolmapäeval 6. ja 7. tund
9. Kairi Laane Teisipäeval 7.-8. tund või kokkuleppel
10. Tairi Lappalainen Esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval 8. tund või kokkuleppel
11. Heli Lehis Kokkuleppel
12. Maret Lina Kokkuleppel päeva lõpus
13. Maire Morev Esmaspäeval 7. tund või kokkuleppel
14. Silva Murik Teisipäeval 7.-8. tund
15. Valdis Naaber Teisipäeval 8. tund, neljapäeval 7. tund
16. Kadri Pulk Teisipäeval 7. tund
17 Mihkel Prantsus Kokkuleppel
18. Tiia Püvi Neljapäeval 7. tund või kokkuleppel
19. Riina Remmer Kolmapäeval 5. tund (1. klass), teisipäeval 7. tund (4R ja 5E)
20. Rauno Tamm Kokkuleppel
21. Ly Udikas Teisipäeval 6. tund või kokkuleppel
22. Kristel Vahtra Neljapäeval 7. tund
23. Teele Vahtra Kokkuleppel
24. Age Viilip Kokkuleppel

 

 

  Õpetaja Konsultatsiooniaeg
1. Riine Ant Kokkuleppel
2. Roman Aver Reedel 6. tund
3. Kairi Ibrus Neljapäeval 7.-8. tund või kokkuleppel
4. Toomas Israel Teisipäeval 8.-9. tund
5. Eve Jaanus Reedel 6. tund
6. Maila Juudas Reedel 7. tund
7. Elle Kaljura Kokkuleppel
8. Kaie Kärssin Teisipäeval 7. tund, kolmapäeval 6. ja 7. tund
9. Kairi Laane Teisipäeval 7.-8. tund või kokkuleppel
10. Tairi Lappalainen Esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval 8. tund või kokkuleppel
11. Heli Lehis Kokkuleppel
12. Maret Lina Kokkuleppel päeva lõpus
13. Maire Morev Esmaspäeval 7. tund või kokkuleppel
14. Silva Murik Teisipäeval 7.-8. tund
15. Valdis Naaber Teisipäeval 8. tund, neljapäeval 7. tund
16. Kadri Pulk Teisipäeval 7. tund
17 Mihkel Prantsus Kokkuleppel
18. Tiia Püvi Neljapäeval 7. tund või kokkuleppel
19. Riina Remmer Kolmapäeval 5. tund (1. klass), teisipäeval 7. tund (4R ja 5E)
20. Rauno Tamm Kokkuleppel
21. Ly Udikas Teisipäeval 6. tund või kokkuleppel
22. Kristel Vahtra Neljapäeval 7. tund
23. Teele Vahtra Kokkuleppel
24. Age Viilip Kokkuleppel